O autorce


Justyna • 19 lat • Córka Demeter

W internecie jest znana jako Joylitte. Pisanie towarzyszy jej od zawsze. Już jako dziesięciolatka tworzyła opowiadania, nigdy jednak nie kończyło się to czymś "dłuższym". Przełom przyniosło dopiero jej pierwsza opowiadanie, które pisała przez półtora roku - The Sibuna Story. Opowieść rozgrywa się na podstawie serialu "Tajemnice Domu Anubisa" ( "House of Anubis"). Opowiadanie zawiera 53 rozdziały, prolog i epilog.
Następną historią, gdzie główną postacią była Ariana Grande jest "Winny". Głównymi bohaterami są: wspomniana wcześniej piosenkarka pop, Brad Kavanagh, Chloe Mortez i Ashton Irwin. Opowieść jest zdecydowanie krótsza : zawiera 19 rozdziałów, prologi i epilog. 
Opublikowała także one short świąteczny, której bohaterką jest Bethany Mota. Opowiada o wolontariuszce, która jest związana z dziewczynką chorą na białaczkę. Grace ma operacje tuż przed Wigilą i w ciągu kilku dni zadaje swojej towarzyszce pytania dotyczące życia oraz śmierci. Opowiadanie zostało przetłumaczone na język angielski przez najlepszą internetową przyjaciółkę Joylitte - Klaudię. "Świateczny Aniołek" ( Christmas Angel ) jest specjałem napisanym dla Brad Kavanagh Poland.
Prócz publikacji internetowych napisała krótki artykuł w gazecie "Strzelec" pod nazwiskiem swojej siostry.

K O N T A

Blogger

TROCHĘ FAKTÓW O MNIE
Pisanie jest moja pasją, której nie potrafię porzucić. Ciągle układam w głowie historię, spisuje fabułę a potem jej nie pisze, bo już zapał nieco ochłoną. Zamierzam napisać książkę i kiedyś to zrobię. Prócz pisania uwielbiam czytać, co jest moim nałogiem. Moimi ulubionymi książkami i seriami są: Percy Jackson; Harry Potter; Dary Anioła; Jutro, gdy nadejdzie wojna; GONE; Lśnienie; Christine; Kroniki Rodu Kane. Ja DOSŁOWNIE pochłaniam książki. Prócz tego uwielbiam oglądać seriale, gdzie najchętniej jest to Teen Wolf; Pretty Little Liars i Reign. W szkole jestem jedną z najlepszych uczennic, obecnie znajduje się w trzeciej klasie technikum hotelarskiego. Jestem członkinią Teatru Megakreacjii. 10 lipca 2015 wzięłam udział w odcinku kręconym dla Discovery Channel o Krystianie Herbie. Odcinek będzie emitowany we wrześniu lub październiku. W czasie wakacji 2015 roku byłam wolontariuszką na trzecim turnusie w Myczkowcach. Moimi ulubionymi przedmiotami są historia, polski i geografia. Nie przepadam za wf-em i językami obcymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są niezwykłą formą, która mnie motywuje i pozwala z Wami utrzymać kontakt. Za każdy dziękuje z całego serca.

.
.
.
.
.
.
template by oreuis