niedziela, 4 czerwca 2017

GOVERN - MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA


Z radością chcę Was zaprosić do czytania mojej pierwszej książki.


(( okładkę wykonała fergusco ))

To będzie feministyczna powieść, rozgrywająca się w czasach, gdy krajami rządziły monarchie. Na tronie jednych z nich od wieków zasiadają kobiety. Izolują się one od reszty państw, bojąc się utraty swojej niezależności i dominacji przez mężczyzn. Nie prowadzą wojen i gdy grozi im jedna z nich, muszą postarać się o wojsko. Władczyni wysyła swoją jedyną córkę na obcy dwór, by poślubiła króla innego kraju. Lekceważona z uwagi na swoją płeć i potępiana za niezależność oraz przekonania, musi podjąć grę z mężczyznami o swoją pozycję. Różnica kulturowa i religijna nie ułatwia tego zadania. I ktoś bardzo pragnie nie dopuścić do jej ślubu. Jest zdeterminowany, by usunąć ją z drogi za wszelką cenę. Księżniczka będzie musiała zagłębić się w otchłań spisków, polityki i walczyć o swoje prawa, nie dając pozbawić się głowy. Dodatkowo książka będzie poruszać problem dyskryminacji osób homoseksualnych i braku akceptacji osób z inną wiarą.Chcesz przeczytać? Zapraszam na konto justeeneruston . To mój nowy pseudonim. Rozpoczynam tą książką swoją karierę, jeśli mogę się tak wyrazić. Pragę, by była niesamowita i przedstawiała jakieś wartości.

Zapraszam Was do kraju, gdzie władzę nad krajem ze wzgórzami lawendy dzierżą kobiety. Mam nadzieję, że się tam spotkamy.

P R E M I E R A 1 L I P C A 2 0 1 7 R O K U

KONTA

Wattpad: justeeneruston
Instagram pisarski: justeeneruston
Instagram prywatny: cinnamonlly 

Konta na bloggerze są w przygotowaniu.

1 komentarz:

  1. Hej!
    Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

    Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są niezwykłą formą, która mnie motywuje i pozwala z Wami utrzymać kontakt. Za każdy dziękuje z całego serca.

.
.
.
.
.
.
template by oreuis